Excelleren in vrijheid

Journal

Dit journal is jouw vrije ruimte om gedurende 100 dagen stil te staan bij gevoelens, gedachten en acties—van jezelf en anderen—en bewust te werken aan je ontwikkeling, leiderschap en groei. Door op deze wijze te reflecteren, krijg je vleugels en ben je beter in staat om vrijheid te zien, te pakken en te onderhouden.

In het boek Excelleren in vrijheid geef ik mijn visie op persoonlijke ontwikkeling, leiderschap en groei. Dit journal is bedoeld om, in overeenkomst met die visie, te reflecteren om bewuster te worden en een scherper beeld te krijgen van jezelf én de wereld om je heen.

Het bijhouden van een journal of dagboek wordt door veel experts geprezen als een waardevol hulpmiddel voor persoonlijke ontwikkeling. Het is een eenvoudige, maar krachtige tool die kan bijdragen aan een dieper begrip van jezelf en je omgeving. En is daarmee goed voor de mentale en emotionele gezondheid.

Om met dit journal aan de slag te kunnen, zonder eerst het boek te lezen, geef ik een korte samenvatting van de visie. Vervolgens vertaal ik deze naar instructies zodat je kunt gaan reflecteren en je ontwikkeling een boost geven.

Dat doe je door eerst je ontwikkeldoel(en) te beschrijven, dit zorgt voor focus. Dan ga je 20 dagen reflecteren en op de 21ste ga je terugkijken. Om vervolgens je doel(en) bij te stellen en opnieuw te beschrijven. En dan start een volgende periode van reflecteren, terugkijken en doelen bijstellen. In totaal zijn er 5 periodes, 100 reflectiedagen en 5 terugblik momenten. Tot slot word je gevraagd om te evalueren over het gehele proces.

Het Journal is een mooi cadeau

Het is een prachtige, gebonden hardcover-uitgave met een leeslint. Het Journal telt 148 pagina’s, bevat 8 illustraties van Yanna Roemeling (student Illustration aan de HKU) en is verrijkt met inspirerende quotes en gedichten.

De cover is ontworpen door Ruud Overwater (O-design), het binnenwerk is vormgegeven door Joris Schriek (ZIEN communicatie & grafisch ontwerp), en de teksten zijn van mijn hand – zorgvuldig geredigeerd door Mirjam Windrich (Mirjam.nu).

Bestellen

Heb je interesse en wil je het boek bestellen?

innerlijke vrijheid
Journal

Wil je het Journal inzetten voor jouw ontwikkeling?

Acties

Bestel 20 Journals of meer en ik kom langs voor een gratis gesprek hoe jij, je team of je organisatie, een boost kan geven aan persoonlijke ontwikkeling en Excelleren in vrijheid mogelijk kan maken.

Bestel 40 Journals of meer en ik verzorg een gratis workshop Excelleren in vrijheid van 1 dagdeel (ter waarde van € 750).

Presentatie over Excelleren in vrijheid

Wil je een presentatie over het boek en de visie op persoonlijke ontwikkeling? Neem dan contact met me op.